Zmiany, oby na lepsze + kapcie Kremówki

czas na zmiany

Parę miesięcy temu, w mojej głowie pojawiła się chęć stworzenia czegoś nowego. A może bardziej rozwoju tego, co tworzę już prawie trzy lata. Przez pewien okres biłam się z myślami, gdyż bałam się ryzyka podjęcia nowego wyzwania, kosztem aktualnych osiągnięć. Jednak postanowiłam zaryzykować, gdyż dotychczasowy blog, ograniczał mnie tematycznie. Chciałabym stworzyć coś bardziej w formie „pamiętnika” czy takiego mojego miejsca, gdzie mogę gromadzić ważne dla mnie rzeczy. Mam nadzieję, że choć część czytelników powędruje za mną, a co więcej, zyskam nowych, którzy będą ciekawi moich przygód. 

k 1

Kolejnym ryzykiem jest nowa nazwa. Zdecydowałam się na „Werka tu i tam”, choć nadal również pozostaję „Pietruszką” :).  Po prostu tworząc poprzedni blog, nastawiona byłam przede wszystkim na rękodzieło i prezentowanie go. Teraz jestem bardziej otwarta na swoje pomysły, a nowa strona daje dużo więcej możliwości.

kapcie kremowki

Jednak możecie być pewni, że nie zabraknie rękodzieła i pojawi się jeszcze więcej ciekawych zdjęć. Dzisiejsze ciepłe kapciuchy zapragnęły sesji plenerowej.  Po mino, iż jest lato i upał za oknem, pięknie pozowały na soczystej trawce oraz na balkonie w trzydziestostopniowym upale.

7 — kopia

Coś się kończy, a coś się zaczyna. Mam nadzieję, że nowa przygoda z blogowaniem pozwoli mi odkryć kolejne, pozytywne strony tego zajęcia.

 

(Visited 198 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.

  • Ja idę za Tobą jak w dym i kibicuję nowej starej Werce :) Buziaki!

    • Pietruszka

      Dziękuję bardzo! Ja miło to słyszeć, aż chce się pracować :)

  • Powodzenia na nowej blogowej drodze! Będę tu zaglądać :). Rozwijaj się i dziel się tym z nami :).