Zakochane szydełkowe psy

zakochane-szydelkowe-psy-2

Listopad nie jest miesiącem miłości, choć podobnie jak luty, zaczyna się na literkę „l”. Postanowiłam jednak wprowadzić trochę gorących uczuć w te szare i zimne  dni. Tego Pana już dobrze znacie, bo w zeszłym miesiącu prezentował się na blogu. Dzisiaj pokażę Wam kilka spólnych fotek, a także zaprezentuje się Ona. Patrząc za okno pewnie trudno Wam uwierzyć, że sesję zrobiłam dokładnie miesiąc temu. Tym razem nie była to ani Szwajcaria, ani Polska, a Włochy!

zakochane-szydelkowe-psy

Może nie powinnam tego pisać, ale jak na razie ze wszystkich wykonanych przeze mnie maskotek te są moimi ulubionymi. Dziwi mnie to strasznie, gdyż jak wiecie jestem zdeklarowaną kociarą! Niemniej jednak te szydełkowe psy mają w sobie coś wyjątkowego.

zakochane-szydelkowe-psy-1

Żeńska połowa tej pary miała z założenia być zimowa. Pomimo krótkich rękawków i balerinek mam nadzieję, że taką właśnie jest, gdyż z akcesoriów dostała szaliczek i opaskę. Osobiście kojarzy mi się z łyżwiarką figurową.

zakochane-szydelkowe-psy-11

zakochane-szydelkowe-psy-10

Szydełkowe psy powstały według samodzielnie opracowanego wzoru. Jak widzicie są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju :).


OGŁOSZENIA!

W tym roku to już ostatni post z takim trochę lekkim i letnim powiewem. Do końca grudnia powstawać będą wpisy związane ze Świętami. Postanowiłam spróbować swoich sił w akcji „Blogmas 2016”. Zobaczymy ile starczy mi wytrwałości ;).

refdsc

Przypominam również o trwającym do 27 listopada konkursie, w którym można wygrać swoją wymarzoną maskotkę. Może dziś Cię zainspirowałam? Jeśli tak, to łap kartkę, kredki i rysuj! Jeśli jesteś ciekawy co dalej, to zapraszam <TUTAJ>.

projekt-maskotka-swieta-list-gru

Czekam również na zamówienia od Was. Ozdoby świąteczne, maskotki i inne prezenty możecie zamawiać do 6 grudnia. Decydując się na zakupy u mnie macie pewność, że wasze podarki będą niepowtarzalne i wykonane z sercem. Radzę jednak nie czekać do ostatniego dnia, gdyż pomocnica Świętego Mikołaja ma tylko 2 rączki! :)

choinka


zakochane-szydelkowe-psy-3

Pozdrawiam Was z za kubka herbaty z cytryną!

A szydełkowe psy radośnie machają łatkami :)

Podpis

(Visited 35 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.