SZYDEŁKOWE podsumowanie roku 2015!

okładka

Pozwólcie, że dziś będę się chwalić. Zapomnę o skromności. Schowam na dno ciemnej szafy niepewność i wszelkie negatywne myśli. Za to szydełkową dumę, szydełkowe zadowolenie i szydełkową odwagę pozwolę sobie pożyczyć od sąsiada ;). Niech się tylko nie martwi, jutro je pewnie zwrócę!

Mój 2015 rok kręcił się zdecydowanie wokół szydełka i włóczek. Ciężko określić czego właściwie się nauczyłam, bo można by powiedzieć, że wszystkiego. Tak, zaczęłam szydełkować pod koniec 2014 roku, ale wtedy to stawiałam pierwsze kroki i prace z tamtego okresu nadają się raczej do sprucia. Początkowo pilnie śledziłam jedynie filmiki na YouTube i jeszcze niekoniecznie wychodziło tak jak powinno. Dziś potrafię czytać wzory, przerabiać je, a nawet wymyślam własne. Właśnie pracuję nad moim pierwszym króliczym tutkiem!

Jeszcze nie zawsze wychodzi wszystko tak jak powinno. Szydełkowe prace wymagają dużo cierpliwości i wytrwałości. Zdarzają się nerwy, a nawet rzucanie i prucie z myślą „po co mi no to?”. Kilka razy wszystkie sprzęty powędrowały w kąt, ale za długo tam nie pobyły. Pasja? Uzależnienie? Zdecydowanie wygrywają z myślą porzucenia na stałe tego zajęcia. Satysfakcja z ukończonej pracy i możliwość uczenia się nowych rzeczy, rekompensują wszelkie kryzysy. Szczerze mówiąc uwielbiam wyzwania i chętnie przyjmuję je w formie realizacji waszych zamówień. A wasze zadowolenie i dobre słowo, podwójnie wynagradzają wszelkie trudy.

Dość już tego pisania! Obiecałam dziś dużo zdjęć, więc zapraszam do obejrzenia tego, co przez ubiegły rok udało mi się wykonać.

SZYDEŁKOWE prace WERKI 2015!

 

Na nowy rok mam dużo planów. Prawie każdego dnia wymyślam coś nowego. Z jednej strony jest to ciągły rozwój, a z drugiej czasami się gubię i zapędzam w szydełkowe projekty, których nie jestem w stanie zrealizować. Zamiast iść małymi kroczkami do celu, ja chcę wszystko od razu tu i teraz! Zdecydowanie moje poczynania będziecie mogli śledzić na blogu i liczę na liczne kibicowanie ;).


KONKURS!

Chętnie przekonam się, który stwór najbardziej przypadł Wam do gustu. Głosowanie będzie trwało do końca stycznia, a każdy ma tylko jeden głos, więc dobrze przemyślcie waszą decyzję!

Osoby, które zagłosują i wypełnią poniższy formularz będą brały udział w losowaniu nagrody. Jeśli nie interesuje Cię konkurs możesz jedynie zagłosować bez podawania jakichkolwiek danych. Wystarczy klikną w wybrane pole. Za każdy głos będę bardzo wdzięczna!

Nagrodą będzie szydełkowy królik w wybranej kolorystyce. Maskotka powędruje do nowego domu na Wielkanoc :).

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat
[POLEBISCYT]

Będzie mi również miło jeśli zajrzycie do mnie na Facebooka i polubicie mój profil Werka tu i tam.

Szydełkowy rok 2015 uważam za zamknięty i bardzo udany!

Oby za rok było też się czym pochwalić ;)

Pozdrawiam i wracam do szydełka

podpis

(Visited 490 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.