Szydełkowe naszyjniki

szydełkowe naszyjniki

Dziś chciałabym Wam zaproponować szydełkowe naszyjniki. Oczywiście wykonałam je sama, a w każdym z nich możecie znaleźć kawałek mojego serducha! Moim zdaniem są idealne zarówno na lato do zwykłego topu, jak i do zimowego sweterka. Osobiście mój uwielbiam nosić do koszuli. To dość oryginalny dodatek do garderoby i mam nadzieję, że Wam też przypadnie do gustu.

szydełkowe naszyjniki 2

szydełkowe naszyjniki

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na Kiermasz LETNI u Werki, na którym znajdziecie wszystkie dostępne kolory. Jeśli miałybyście jeszcze inne kolorystyczne życzenia, to dajcie znać. Postaram się je wszystkie spełnić ;).

szydełkowe naszyjniki

U mnie ostatnio zrobiło się coś chorobowo, a do tego mam mniej czasu i na robótki i na siedzenie w wirtualnym świecie. Dużo się dzieje, a dziać się będzie jeszcze więcej. Będę starać się coś robić, ale wydaje mi się, że sezon letni będzie ubogi w moją aktywność blogową. Liczę na to, że we wrześniu wrócicie ze mną do systematycznego zaglądania na werkatuitam.com. Na razie pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę pięknych, słonecznych letnich dni.

Wasza

werka

(Visited 92 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.