Szydełkowa Świnka – Projekt Maskotka (październik)

szydelkowa-swinka-projekt-maskotka-pazdziernik-4

W końcu mam zaszczyt zaprezentować Wam szydełkową Świnkę. Trochę ostatnio się rozleniwiłam, ale w końcu udało mi się dobrnąć do końca z tym projektem. Winę za swoje „nie chce mi się” ponosi typowo jesienna pogoda – przynajmniej tak sama przed sobą się usprawiedliwiam. Wydawać by się mogło, że długie jesienne wieczory i deszczowe dni powinny sprzyjać takim robótkom, a u mnie jest wręcz odwrotnie. W pionie trzymają mnie jedynie zobowiązania wobec Was, a to jest najważniejsze!

szydelkowa-swinka-projekt-maskotka-pazdziernik-2

Szydełkowa Świnka – historia przemiany

Jeśli mam być całkowicie szczera, to muszę napisać, że pierwotnie nie byłam zadowolona ze swojej pracy. Wtedy zaczęłam kombinować i dorobiłam śwince sweterek. Pomyślałam, że przecież przyda się na ten jesienny chłód. Niestety nadal nie byłam zadowolona i coś mi nie pasowało. W końcu mnie oświeciło i zdecydowałam się przedłużyć jej spódniczkę. Był to strzał w dziesiątkę, bo teraz jestem zachwycona!

szydelkowa-swinka-projekt-maskotka-pazdziernik-1

Projekt Maskotka (październik)

Dla przypomnienia powinnam jeszcze napisać Wasze wytyczne. O Projekcie Maskotka możenie poczytać w tym –> poście. Tym razem zdecydowaliście:

Głosowanie 1: Świnka

Głosowanie 2: Pani Świnka

Głosowanie 3: Lato – mini spódniczka na szelkach, biała bluzeczka, balerinki i opaska.

Obiecałam również nagrodę za udział w głosowaniu. Zgłosiło się 6 osób, a wyniku losowania (mąż wybrał liczbę od 1 do 6 według przychodzących zgłoszeń) nagrodę w postaci 50% zniżki na JEDEN produkt z Jarmarku Świątecznego lub JEDEN zamówiony przedmiot otrzymuje Marta Bojarska-Kowalczyk. Serdecznie gratuluję!

szydelkowa-swinka-projekt-maskotka-pazdziernik-5

Szydełkowa Świnka – Wybieramy imię!

I w końcu nadszedł ten moment, kiedy musicie podjąć chyba najważniejszą decyzję. Wybieramy imię dla naszej wspólnej maskotki. Możecie zagłosować na którąś z moich propozycji lub wpisać własną. I tu może być kilka możliwości w kwestii ostatecznej decyzji. W razie remisu, to ja podejmę ostateczną decyzję. Jeśli któraś z waszych propozycji bardzo mi się spodoba, to jest szansa, że ją wybiorę nawet jeśli inne będą miały więcej głosów.

Zasady

  1. Głosowanie zaczyna się w niedzielę (6.11.2016) o godzinie 12:00 i trwa do poniedziałku (07.11.2016) do godziny 21:00.
  2. Wyniki ogłoszę na Facebooku oraz umieszczę informację w tym poście.

W wyniku Waszego głosowania i  mojej decyzji imię Panny Świnki to MELANIA!

szydelkowa-swinka-projekt-maskotka-pazdziernik-11

I na koniec chciałam Wam bardzo podziękować za aktywność i kreatywność. Widzę, że powoli się rozkręcacie ;). Mam nadzieję, że w kolejnych edycjach Wasza wyobraźnia trochę poszaleje i da mi coraz to większe wyzwania. Jak już ogłaszałam we wcześniejszych postach, mniej więcej w połowie miesiąca ruszy Projekt Maskotka – edycja ŚWIĄTECZNA! Będę bardziej wymagająca, ale i przewiduję na prawdę fajną :D nagrodę. Mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedziecie. Ja już jestem strasznie podekscytowana!

szydelkowa-swinka-projekt-maskotka-pazdziernik-10

Przypominam, że możecie składać świąteczne zamówienia. Więcej informacji i znajdziecie na specjalnie stworzonej stronie. Nie bójcie się pytać o szczegóły!

Szydełkowa Świnka i ja pozdrawiamy  ;)

Podpis

(Visited 69 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.