Świąteczne prezenty – propozycje Werki

swiateczne-prezenty

Są różne metody podejścia do kwestii świątecznych prezentów. Jedni je starannie planują i gromadzą z dużym wyprzedzeniem, a inni wybierają metodę bardziej spontaniczną i na ostatnią chwilę. Niektórym szukanie, kupowanie, a potem obdarowywanie sprawia ogromną radość, a inni najchętniej uniknęli by tego problemu, ależ przecież nie wypada… Odrębną kwestię stanowi obdarowywany, który potrafi skakać z radości do sufitu lub grzecznie się uśmiechnąć i podziękować, a potem odłożyć nietrafiony podarek na dno szafy.

Dla mnie Boże Narodzenie jest czasem niezwykłym, bo bardzo rodzinnym i ciepłym. Uwielbiam tą całą kolorową otoczkę, która tworzy bajeczny klimat. W moim rodzinnym domu świąteczne prezenty są nierozłącznym elementem Wigilii. Uwielbiam kiedy cała rodzina zbiera się przy pięknie ubranym drzewku, wszyscy uśmiechają się, dyskutują i wspólnie przeżywają magiczny czas Świąt.

Świąteczne prezenty

Zależy mi na tym, aby Wasi bliscy w tym roku poczuli się wyjątkowo i dlatego mam dla Was kilka werkowych propozycji na podarki. Na wstępie wyprzedzę rodzące się w Waszych głowach pytania – „co?”, „gdzie?”, „kiedy?” i „za ile?”, które można mi zadać za pomocą <FORMULARZA> znajdującym się pod specjalnie stworzonym linkiem.

Propozycja 1 – MASKOTKA do częstego przytulania

Dobry prezent dla małego i dużego dziecka. Oczywiście jeśli tylko było grzeczne! Przytuli, wysłucha, pobawi się, a nawet ogrzeje – taki całkiem zwykły niezwykły przyjaciel na całe życie. Mogę wykonać maskotkę, która będzie spełniać Twoje, a raczej obdarowywanej osoby oczekiwania (kształt, kolor, ozdoby, itp.). Więcej inspiracji możecie znaleźć w GALERII.

Świąteczne prezenty

Propozycja nr 2 – ciepłe CZAPKI i inne AKCESORIA

Za dużo chyba nie muszę tu się rozpisywać, bo wszyscy chyba wiemy, że są to prezenty praktyczne i wyjątkowe. Więcej inspiracji możecie znaleźć w GALERII.

swiateczne-prezenty-akcesoria

Propozycja nr 3 – OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Dobry prezent dla każdego. Symboliczny, niezobowiązujący, a co najważniejsze w tym wyjątkowym czasie zawsze będzie Was przypominał obdarowanej osobie. Nowe ozdoby wciąż powstają, a ja mam jeszcze trochę pomysłów do zrealizowania. Więcej, a co ważniejsze nowości będziecie mogli zobaczyć na moim <fanpage>, na który serdecznie zapraszam.

swiateczne-prezenty-ozdoby

Jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę niezwykłym, ręcznie wykonanym  prezentem, to zachęcam Cię do złożenia —> ZAMÓWIENIA.

Już dziś zapraszam na mój blogowy Kiermasz Świąteczny, który rozpocznie się 8 grudnia.

Do Świąt jeszcze troszeczkę,

ale rękodzieło wymaga czasu i cierpliwości,

dlatego zachęcam do jak najszybszego zamawiania!

Podpis

(Visited 113 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.