Podsumowanie miesiąca – WRZESIEŃ 2016

podsumowanie-wrzesien

W tym roku WRZESIEŃ upłynął mi tak po prostu zwyczajnie dobrze. W końcu nie miałam tysiąca spraw na głowie, nerwów, nie działo się mnóstwo rzeczy na raz. Nie powiem, letnie miesiące były jednymi z najlepszych w moim życiu, ale potrzebowałam już trochę normalności, stabilności, a nawet pobycia samej ze sobą. Powróciłam do tego wokół czego kręci się większość mojego aktualnego życia czyli szydełkowania i blogowania. Jest motywacja, są plany i jest mi dobrze.

Szydełko wróciło do łask

W WRZEŚNIU wróciłam na pełnych obrotach do szydełkowania. W ciągu miesiąca powstało 5!!! maskotek, ale na razie mieliście okazję zobaczyć tylko jedną. W październiki na pewno te zaległości nadrobimy ;). Równolegle zaczęłam „produkować” ozdoby świąteczne. Tak wiem, że jeszcze tyle czasu… ale przecież przed, a nie po Bożym Narodzeniem się muszą znaleźć w waszych domach ;). W tym roku królować będą podstawowe kolory – czerwień, biały, szary i zielony. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia, to już można składać indywidualne zamówienia.


blogWRZESIEŃ poopowiadałam Wam trochę o tym jak powstają moje prace

Proces tworzenia

WRZESIEŃ udało nam się wspólnie stworzyć pierwszy projekt

Wspólnie zaprojektujemy MASKOTKĘ!

WRZESIEŃ zabrałam Was na…

Podróż poślubna – KRETA I

WRZESIEŃ wybraliśmy wspólnie imię dla…

Króliczka – moja/WASZA!

WRZESIEŃ zabrałam Was na niezbyt udaną wycieczkę fakultatywną…

Podróż poślubna – KRETA II


instagram

Rodzinka instagramowa powoli się powiększa, a dzięki temu ja jestem szczęśliwa ;) Dzięki!

instagram


I znowu się tłumaczę

Potrzebowałam takiego spokojnego miesiąca, aby zakończyć z dość mocnym przytupem. A mianowicie właśnie trwają nasze dwutygodniowe wakacje w Wietnamie. Jak jest? Pewnie możecie podejrzeć coś w mediach społecznościowych fanpage – Werka tu i tam, a także mój ukochany Instagram. Po powrocie obiecuję zdać obszerną relacją i obsypać Was milionem zdjęć ;).

Ten miesiąc taki trochę urwany ze względu na wyjazd. Gdy piszę jest 22 września, ale resztę dni postaram się dołączyć do października!

Witamy JESIEŃ!

Podpis

(Visited 27 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.