Podsumowanie miesiąca – PAŹDZIERNIK 2016

pazdziernik-2016

PAŹDZIERNIK. Był dla mnie totalnie zwariowany. Zawsze uważałam go za najdłuższy miesiąc w roku. Tak wiem rzeczywistość mówi coś innego, ale moje odczucia w tej kwestii zawsze się z nią mijały. A teraz coś zmieniło i mam wrażenie, że jeszcze wczoraj było lato. Może to przez nasz wyjazd na przełomie miesięcy?  A może po prostu się już starzeję i potwierdza się teoria przyśpieszania czasu wraz z wiekiem… kto wie?

Początek miesiąca spędziliśmy w Wietnamie. Wyjazd ten był jak na razie przygodą mojego życia! Dużo rzeczy mnie zaskoczyło, zobaczyłam zupełnie inny świat i kulturę. Nie chcę jednak za bardzo rozpisywać się na ten temat, gdyż muszę zachować ciekawostki z podróży na kolejne posty.

pazdziernik-wietnam

Krótko po powrocie wyskoczyliśmy na długi weekend do Rzymu i tak po powrocie z trzy razy machnęłam szydełkiem i mamy już listopad.

Szydełkowy PAŹDZIERNIK

I w tym momencie mam pustkę w głowie… co ja tam wyszydełkowałam sobie? Aaaa już pamiętam! Skupiłam się na świątecznych gnomach i jest już ich 5. W różnej kolorystyce, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Zrobiłam 3 choinki ozdobione koralikami. Zaczęłam pracę nad świątecznymi skarpetami dla naszej dwójki. Poćwiczyłam przy tym cierpliwość, gdyż wyszydełkowałam nasze imiona. Jeśli ktoś kiedykolwiek zabrała się za literki, to wie o czym mówię ;). A teraz pracuję nad naszą – moją i Waszą wspólną maskotką.

Projekt Maskotka – PAŹDZIERNIK

W tym miesiącu ruszyła druga edycja zabawy. Wy głosujecie i decydujecie jaką teraz maskotkę zrobię. Wybieracie rodzaj, płeć oraz ubiór, a ja szydełkuję wedle Waszych wskazówek. I ten etap mamy już za sobą. Właśnie powstaje Pani Świnka i gdy już będzie gotowa, to razem wybierzemy dla niej imię. Tym razem wśród osób biorących udział w zabawię wylosuję nagrodę specjalną.

Myślę już nad kolejną – świąteczną edycją Projektu Maskotka. Chcę, żeby było to coś specjalnego, gdyż chciałabym Wam bardzo podziękować za aktywność. A co więcej, będzie to okres przedświąteczny, a ja mam na jego punkcie bzika i chciałabym Was nim trochę zarazić. Jestem na etapie planowania, ale mniej więcej w połowie miesiąca możecie spodziewać się wieści na ten temat.

Kreatywne Wyzwanie – PAŹDZIERNIK

W tym miesiącu skusiłam się na wyzwanie organizowane przez bardzo kreatywny i kolorowy blog – Zenja Blog Lifestylowy.

Wyzwanie dotyczy pisania (hand lettering) lub/i rysowania (doodling). Można wszystkie hasła zinterpretować za pomocą rysunków lub pisma. Zachęcam do mieszania technik, czyli jednego dnia piszemy, drugiego rysujemy.

Moją najbardziej popularną pracę możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Jeśli ciekawi Was reszta, to zapraszam do GALERII.

14813314_10209285467247733_1368095684_o


blog

W tym miesiącu blog był raczej ubogi w wpisy.

PAŹDZIERNIK należał do…

Pies, a co?

PAŹDZIERNIK pierwsze relacje z dalekiej podróży…

Po czym poznasz WIETNAMCZYKA?

PAŹDZIERNIK nasza wspólna zabawa…

Projekt Maskotka (październik)

PAŹDZIERNIK podsumowanie 2 lat życia w…

SZWAJCARIA 5 za 5 przeciw


instagram

Sukces!!! Założyłam sobie, że do końca roku będę miała 200 obserwatorów i osiągnęłam to już w tym miesiącu. Każdy nowy cieszy ogromnie!!!

Zaczęłam również testować InstaStory, ale jak na razie ciężko mi to idzie…

14881649_10209356481063034_1535707554_o

14958242_10209356481103035_426861943_o


Jak na razie udaje mi się być systematyczną na moim FANPAGE. JESTEM Z SIEBIE DUMNA!!! Niestety jak ja się spisałam, to sam Facebook nie popisał się. W pewnym momencie zaczął ostro ciąć zasięgi i cała praca szła na marne. Na szczęście trochę się już polepszyło, ale czekamy co będzie dalej. Strasznie denerwuje mnie to, że moje posty nie są wyświetlane, a do tego sama również nie mogę śledzić stron, które mnie interesują. Grrrr…

pazdziernik-podsumowanie


Z zapowiedzi na przyszły miesiąc, to najważniejsze jest to, że lada dzień ruszy specjalna strona do składania świątecznych zamówień. Realizowane będą do 10 grudnia, a wysyłane i dostarczane od 12 grudnia.  Świąteczny Jarmark ruszy 8 grudnia i trwać będzie do samych Świąt.

Pozdrawiam i witam LISTOPAD!

Podpis

(Visited 32 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.