Podsumowanie miesiąca – MARZEC 2017

Od kilku dni za oknem prawdziwa wiosna! Rośliny wszelkiej maści kwitną, więc ja ciągle kicham, ale wcale mi to nie przeszkadza ;). Ptaszki śpiewają, a promienie słoneczne wkradają się do mieszkania. Zwyczajnie nie chce się siedzieć przy laptopie i pisać, tylko chodzić na spacery i podziwiać piękno budzącej się przyrody. Niemniej jednak mamy koniec miesiąca, więc trzeba zrobić podsumowanie marca!

MARZEC podróże

W tym miesiącu wybraliśmy się na przedłużony weekend do Holandii. Jeden dzień spędziliśmy w klimatycznym miasteczku Amersfoort, a resztę czasu w Amsterdamie. Pogoda była iście holenderska, ale i tak wyjazd zaliczam do bardzo udanych. Była to moja druga wizyta w tym niezwykłym kraju i chyba jeszcze nie mam dość. Więcej się nie rozpisuję, gdyż w kwietniu pojawi się na blogu relacja z wyjazdu.

Moją drugą destynacją była Polska i rodzinny dom. Spędziłam prawie dwa tygodnie z najbliższymi. Bawiłam się z dwuletnim siostrzeńcem, spotkałam z przyjaciółką, a nawet załapałam się na ruskie pierogi mojej mamy!

MARZEC szydełko

Początek miesiąca należał do szydełkowych króliczych breloków. Powstała dość spora gromadka w pastelowych kolorach. Pochłonęła mnie również produkcja (bo już chyba tak to można nazwać) szydełkowych bucików dla noworodków. Powstała już spora kolekcja, a mam w planach kolejne. Zaczęłam dłuższy projekt – kocyk, a w międzyczasie postaram się dziergać jakieś drobnostki. Na razie chyba nastąpi odpoczynek od maskotek.


MARZEC na blog wskoczyły…

Szydełkowe breloki – wiosenne króliki!

MARZEC świętowałam Dzień Kobiet…

Panna Młoda – być kobiecą!

MARZEC opowiedziałam Wam o…

Pierwszy dzień w moim kraju – Szwajcaria

MARZEC stworzyłam coś dla najmłodszych…

Wyprawka dla maluszka – kolory ziemi


Na początku miesiąca nastąpił mały kryzys i zniechęcenie, ale teraz nastąpił wielki powrót!

Jeśli chcecie być na bieżąco, to wskakujcie werka.tu.i.tam

Na Instagramie biorę również udział w wyzwaniu roślinnym. Jeżeli macie ochotę wyżyć się artystycznie, to nadal możecie dołączyć. Po więcej szczegółów odsyłam na blog pomysłodawczyni

->atogrzywa<- 


Na werkowym fanpage zorganizowałam szybką rozdawajkę, w której można było wygrać królikowy brelok.

Zwyciężczyni jeszcze raz gratuluję! :)

Wprowadziłam również nowość – we wtorki publikuję szydełkowe inspiracje, które niejednokrotnie są prawdziwymi dziełami sztuki!


Co w kwietniu?

W kwietniu mamy Święta, więc pewnie znowu pojawi się cisza. W tym roku Wielkanoc spędzamy z rodzinką w Rzymie, więc na pewno nie będziemy się nudzić. Liczę na dużą ilość słońca i pyszne jedzenie! Jest to nasz ostatni wyjazd w najbliższym czasie, więc bardzo się na niego cieszę. Jak już wspomniałam na blogu możecie spodziewać się wpisu o Holandii, a także postaram się wrzucić szydełkowe zaległości plus pomyślę o czymś dodatkowym.


W marcu przywitałam ostatnią dwójkę z przodu ;)

Różnicy w samopoczuciu nie widzę, ale przeraża mnie przyszłoroczna, wesoła 30!

Pozdrawiam słonecznie

(Visited 30 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.