Podsumowanie miesiąca – MARZEC 2016

kot billy

MARZEC, tak jak się się spodziewałam upłynął bardzo szybko. Już mamy prawie połowę kwietnia i zastanawiałam się czy w ogóle jest jeszcze sens robić podsumowanie miesiąca. Zwłaszcza jeśli tak mało się tu działo…. Nie mniej jednak upłynął kolejny rok, mój rok, a nie blogowy, więc może powinnam coś tu pod tym kątem napisać….

Nie bójcie się nie będę opisywać mojego życiorysu, użalać się nad sobą i prosić o więcej. Wierzę w przeznaczenie i jak ma być tak będzie… tylko czasami możemy szczęściu pomóc, bądź popsuć mu szyki. Jest dobrze, ale zawsze może być lepiej i mam nadzieję, że będzie. Nie na wszystkich płaszczyznach życia jestem spełniona i w niektórych panuje istna pustka. Jest czas, żeby nad tym popracować i wziąć się za siebie. Na szczęście są też takie z pełnią szczęścia i dzięki temu panuje dość stabilna równowaga. Choć od urodzenia jestem pesymistką i zazwyczaj zakładam najgorsze, to w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Myślę, że każdy kolejny rok mojego życia przyniesie coś nowego – raz dobrego, a innym razem złego, ale wierzę również też w to, że konsekwencje tego wszystkiego będą mega na plus. Takie są rozmyślenia już oficjalnie dwudziestoośmiolatki ;).

werka morze


W tym miesiącu udało mi się zrobić aż jedną maskotkę. Kolejny pies, ale zdecydowanie nie porzucam bycia kociarą ;). Na specjalne zamówienie dla Was wszystko!

pies

 


blog

MARZEC, to próba wyszydełkowania PSA

PIES – mój Ferdynand

MARZEC, to próba rozpoczęcia nowego cyklu

Werkowy Czas z Szydełkiem – HISTORIA

MARZEC, to kolejna próba zmontowania filmu

MISIE Dwa pokochasz je!

 


instagram

MARZEC, to rodzinne strony, wiosna i urodziny!

Więcej —> werkatuitam

IMG_20160401_075844

W tym miesiącu tak króciutko.

Bez sprawdzonych przepisów i innych wyczynów.

Za to musicie mi uwierzyć na słowo, że było intensywnie i rodzinnie.

Ja z takiego MARCA jestem zadowolona;)

werka

P.S. Kot na pierwszym zdjęciu, to mój osobisty Billy Bonk, jak ktoś woli to po prostu Bill ;).

(Visited 56 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.