Podsumowanie miesiąca – MAJ 2017

Kiedy zleciał ten miesiąc? O to mnie nie pytajcie, bo nie mam zielonego pojęcia. Dni niby wszystkie podobne do siebie… nic wyjątkowego się nie dzieje, a mijają w jakimś zastraszającym tempie. W tym roku maj był gorący i słoneczny i jak dla mnie trochę za bardzo. Namęczyłam się strasznie, a lenistwo i brak sił zwyciężyły z zaplanowanymi działaniami. Są jednak w życiu chwile, kiedy można sobie trochę odpuścić i poddać się temu, co podpowiada nam ciało.

Nowy serial

W tym miesiącu zaczęliśmy oglądać nową serię, którą chciałabym Wam szczerze polecić. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Alberta Einsteina, a to właśnie o jego życiorys chodzi. Życie zawodowe i prywatne, w tle zaczynająca się wojna. Część akcji toczy się w Zurychu, co dodatkowo mnie zaciekawiło. Wiem, że już prawie letnie wieczory nie sprzyjają siedzeniu przed telewizorem, ale w tym przypadku nie będziecie żałować. Trailer znajdziecie pod linkiem ->„Genius”<-.

Szydełko

Zakończyłam ostatnie zamówienia. Teraz robię kocyk dla mojej dzidzi i w sumie nie wiem czy przed rozwiązaniem coś jeszcze powstanie. Trochę brakuje mi motywacji… Możliwe, że jeśli coś mnie zainspiruje, to zabiorę się jeszcze za jakiś nowy projekt. Jest też możliwość dla Was złożenia jakiegoś zamówienia w czerwcu. Chętnych zachęcam do kontaktu!


MAJ na blogu zadebiutowała pewna Panna…

Szydełkowa lalka – Frania

MAJ odkryłam kolejny skrawek Szwajcarii…

Rapperswil-Jona – szwajcarskie miasteczko z polskim akcentem

MAJ szydełkowa grzechotka i buciki…

Wyprawka dla maluszka – Pszczółka

MAJ weselne wspominki i podsumowanie…

Moje WESELE – sala, muzyka, zdjęcia, film


MAJ na Instagramie, to codzienność i pewne wyzwanie. Ciekawych odsyłam … @Werka.tu.i.tam.


Dziś mamy Dzień Dziecka i z tej okazji wszystkim małym, a także tym trochę większym dzieciom składam najlepsze życzenia.

Pamiętajcie, aby być sobą i cieszyć się z każdej sekundy życia! :) :) :)

Pozdrawiam i ściskam

(Visited 19 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.