Podsumowanie miesiąca – LUTY 2017

Udało nam się przetrwać LUTY! Na szczęście pogodowo dość mocno nas po rozpieszczał. Z wyjątkiem samego finiszu, bo gdy dzisiejszego ranka zobaczyła, że za oknem jest biało, to chciało mi się płakać. Obecny stan to wichura i ulewa, a ja cała szczęśliwa, że nie muszę się nigdzie ruszać.

Mój cały LUTY 2017

Mój LUTY zdecydowanie kręcił się wokół jedzenia. W mojej diecie królowały pomarańcze, zaraz po nich były wszystkie inne owoce wraz z ciastami, ciasteczkami i innymi słodyczami. Nie zabrakło też śledzika… Chyba domyślacie się co to może znaczyć?

Muszę się pochwalić, że w tym miesiącu udało mi się zostać członkinią Klubu Polki na Obczyźnie. Od dłuższego czasu obserwowałam, co robią dziewczyny i w końcu jak ogłosiły nowy nabór, to spróbowałam swoich sił. Bardzo cieszę się, że zostałam członkinią tej wspaniałej społeczności! Zachęcam do polubienia fanpage Klubu, bo wtedy będziecie na bieżąco z ciekawymi artykułami i zdjęciami z całego świata.


LUTY 2017 pokazałam Wam niezwykły klimat mojego ślubu…

Oprawa florystyczna ślubu – zieleń i biel

LUTY 2017 jest to miesiąc miłości, więc zabrałam Was do…

Paryż, a także o miłości od święta i na co dzień

LUTY 2017 w moich szydełkowych pracach pojawiła się wiosna…

Króliczka Baletnica – wiosna idzie!


Na moim lutowym Istagramie pojawiło się dużo słodkości, owoców, królików, a także szarości i fioletów.

@werkatuitam


Co w marcu?

Na kolejny miesiąc wiele planów, ale mam nadzieję, że między nimi znajdę czas na blogowanie i szydełkowanie.

Na początku miesiąca lecimy na weekend do Amsterdamu!!! Będzie to moja druga wizyta w tym mieście. O Holandii jeszcze Wam nie pisałam, więc możecie być pewni, że pojawi się relacja z podróży. W połowie miesiąca lecę na wyczekiwany urlop do Polski i w tym czasie pewnie zniknę z wirtualnego świata.

Za to zadebiutuję w Klubie Polki na Obczyźnie postem z cyklu  „Pierwszy dzień w moim kraju”.  Jesteście ciekawi jak wyglądały moje początki w Szwajcarii? W takim razie już teraz zapraszam na 11 marca tutaj na blog.

Prawdopodobnie pojawi się także mój gościnny post związany ze szwajcarskim życiem u jednej z najwspanialszych blogerek. Gdy plany staną się faktem, to na pewno dam Wam znać na moim fanpage (@werkatuitam).

W marcu również obchodzimy kolejne „święto”, a mianowicie Dzień Kobiet. Z tej okazji postanowiłam przygotowałam specjalny, bardzo babski wpis o byciu Panną Młodą. Możecie spodziewać się gadki o szmatkach (sukience), lokach i innych kokach…


Za oknem robi się coraz bardziej wiosennie,

a wraz z przyrodą również i ja budzę się do życia.

Same moje plany na marzec są rzetelnym potwierdzeniem tego stanu rzeczy.

Wam również życzę wzrostu energii i chęci!!!

(Visited 30 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.