Podsumowanie miesiąca – CZERWIEC 2017

Tegoroczny CZERWIEC był rekordowo upalny w Szwajcarii. To trzeba mieć szczęście, aby takie wydarzenie przypadło na dziewiąty miesiąc ciąży. Nie mniej jednak dałam radę przetrwać ponad trzydziestostopniowe temperatury, a od dwóch dni przyjemnie ochłodziło się. Nie będę jednak narzekać, bo pomimo wiecznego topienia się, puchnięcia i nieprzespanych nocy był to wyjątkowy czas.

Za/Przede mną ostatnie chwile cieszenia się z brzuszka. Odwiedzili nas moi rodzice i to był bardzo wyjątkowy czas. Bardzo długo na to czekałam, ale jak zwykle wszystko, co wspaniałe szybko się kończyło i już wrócili do domu. W tym miesiącu byliśmy na kilku wycieczkach. Odwiedziliśmy między innymi Sankt Gallen, Rapperswil, często spacerowaliśmy po centrum Zurychu, a nawet zamoczyliśmy nogi w Pfäffikersee. Sezon grillowy rozpoczął się na całego, więc nie raz korzystaliśmy z takiej formy posiłku. Byliśmy na festiwalu hamburgerów Ten czerwiec na pewno pozostanie długo w mojej pamięci!


CZERWIEC podzieliłam się z Wami moją nową pasją…

Wyzwania lettringowo-rysunkowe

CZERWIEC na blogu pojawił się trąbalki gość…

Wyprawka dla maluszka – Grzechotka Słoń

CZERWIEC zdradziłam Wam moją tajemnicę…

Szkocja – skradła moje serce!

CZERWIEC zaczęło się lato!

Mały Marynarz – szydełkowy komplet


CZERWIEC na Instagramie, to dużo natury, rysunków i kilka smacznych kąsków. Ciekawych odsyłam … @Werka.tu.i.tam.

W tym miesiącu wzięłam również udział w pewnym wyzwaniu, a efekty możecie zobaczyć poniżej…


W lipcu mój świat przewróci się do góry nogami… Czekają mnie poważne zmiany związane z nową – najważniejszą rolą w życiu! Nie mogę się już doczekać… podekscytowanie miesza trochę ze strachem i obawami jak sobie poradzę. Wierzę, że będzie dobrze i odnajdę się w nowej sytuacji. Trudno przewidzieć, co i kiedy będzie się działo, więc pewnie na blogu zapanuje dłuższa cisza. Choć nie będę miała czasu i sił na nowe robótki, to mam pewien zapas, więc jeśli tylko pojawi się taka możliwość będę Wam je pokazywać.

Wszystkim życzę wspaniały i niezapomnianych wakacji.

Niech pogoda nas rozpieszcza, a słodycz owoców dopieszcza!

Wasza

(Visited 42 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.