Pies, a co?

pies-10

Kolejny pies w mojej maskotkowej kolekcji. Tak już jakoś wyszło, że jak zdecydowałam się zrobić jednego, to od razu powstały aż trzy. Niemniej jednak ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Gdy na niego patrzę, to jakoś tak nieskromnie dumna jestem z wykonanej przez siebie pracy…

crochet dog

Sesję wykonałam na początku września, czyli na zdjęciach możecie podziwiać końcówkę lata. Jest mniej więcej miesiąc później, a kolorystyka za oknem jest zupełnie inna. Miejsce to nie jest jakoś specjalnie wyjątkowe, choć w tym roku dość często tam bywaliśmy. Oczywiście ze względu na pasję mojego męża ;), ale również i ja staram się z takich wypadów korzystać. Kilka minut jazdy za miasto i już można relaksować się na łonie natury.

crochet dog

Sam pies już przebiera nóżkami, gdyż nie może doczekać się Świątecznego kiermaszu. Tak wiem, że jest jeszcze TYLE czasu, a ja tu z Bożym Narodzeniem wyskakuję, ale pracując nad ozdobami od sierpnia ciężko jest o nim nie wspomnieć. Tym bardziej, że moje zapasy maskotek do pokazania się powoli kończą, a teraz wytwarzam praktycznie tylko bombki itp. I tu mam problem, bo chciałabym je Wam na bieżąco pokazywać, ale głupio mi, bo jest październik. Raz już spróbowałam i spotkałam się z ogromny zdziwieniem… Wiem z doświadczenia, że okres przedświąteczny tak szybko mija, że w końcu nie wszystko jestem w stanie zaprezentować na blogu czy fanpage. I tu proszę o małą wskazówkę w komentarzach – chcecie już popatrzeć na ozdoby świąteczne czy jeszcze czekamy?

crochet dog

Jest połowa października i jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem maskotek na Boże Narodzenie, to możecie już to zrobić. Stworzę jeszcze do tego specjalny formularz, ale już teraz chcę to zasygnalizować. Dostarczenie będzie możliwe najprawdopodobniej w drugiej połowie listopada. Później może być ciężko zdążyć na Święta, chyba że jesteście z okolic Trójmiasta. Przypominam, że możecie wybierać kształty, kolory, wielkości… Jeśli macie pytania, to nie bójcie się pisać. Możecie to zrobić za pomocą formularza w dole strony, na fanpage, Instagramie lub mailowo.

crochet dog

crochet dog

Pozdrawiam Was serdecznie

WASZA

Podpis

pies-19

(Visited 47 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.