Pani WIOSNA – moja wersja

kroliczka1

Dziś będzie dużo o pogodzie! Jeśli ktoś od razu pomyśli „ta to już zupełnie nie ma o czym pisać”, to przepraszam, ale zupełnie rozczaruję tą osobę. Po prawie miesięcznej przerwie moje akumulatory są całkowicie naładowane, moja głowa jest pełna pomysłów i gotowa do pracy. W czasie długiej ciszy – z mojej strony, przyszła wiosna, ale ja dopiero wczoraj, tak na prawdę z się nią spotkałam. Z nad polskiego Bałtyku wróciliśmy do Zurychu i nastąpiła wielka zmiana. Toś tu prawie lato! Słońce, ponad 20 stopni, ptaszki śpiewają, wszystko kwitnie, drzewa już zielone… Płaszcz zimowy zamieniłam na krótki rękawek i od wczoraj próbuję odnaleźć się w tej sytuacji.

Wyjazd miał plusy i minusy, a wśród tych drugich znalazły się blogowe zaległości. Z owych przyczyn liczę na wyrozumiałość i mam nadzieję, że chętnie obejrzycie zdjęcia z odrobiną śniegu w tle ;).

W lutym wybraliśmy się na poszukiwania wiosny i niestety tego dnia panowała jeszcze zupełnie zimowa aura. Tym razem ruszyliśmy w kierunku Regionu Aargau (Argowia). Zatrzymaliśmy się w regionalnym parku przyrodniczym – Aarugau Jura Park i tam daliśmy się na krótką wędrówkę. Jak się pewnie domyślacie są to przepiękne, malownicze tereny i pomimo niesprzyjającej pogody zrobiły na nas spore wrażenie. Możemy znaleźć tam 1065 km szlaków wędrownych i aż 1000 km tras rowerowych.

Od 5 minuty widać wierzę widokową, na którą udało nam się wspiąć!

werka jurapark

I na deser moja Pani WIOSNA, czyli króliczka do wyboru w kaloszach, bądź balerinkach ;).

kroliczka4

kroliczka2

Na tą chwilę planuję małą przerwę w wykonywaniu maskotek. Oczywiście wyjątkiem będą indywidualne zamówienia i plus testowanie niedawno zakupionych książek. Kolejną kolekcję planuję dopiero na Boże Narodzenie. Jak już wcześniej pisałam chciałabym spróbować większych i bardziej użytkowych projektów… jak mi pójdzie, tego nie wiem, ale na pewno dam Wam znać ;).

kroliczka5

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w Wiosennym Kiermaszu.

Byłabym wdzięczna za każdy komentarz <TUTAJ>

Pozdrawiam już całkiem WIOSENNIE

werka


Źródła Szwajcaria tak naturalnie

(Visited 90 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.