Pan Kot, wyprawa do lasu i wyróżnienie

DSC02230

Pewnego jesiennego popołudnia Pan Kot w końcu się zbuntował i stanowczo zażądał sesji w plenerze. To nic, że deszcz, że zimno on chce i już! Nie mając za dużego wyboru założyłam już ocieplane botki, kurtkę, szalik i czapkę. Włożyłam aparat do torby, wzięłam parasol do łapki i ruszyłam do lasu. Trzeba wspomnieć, że w tej wyprawie towarzyszył nam jeszcze ktoś, bez kogo wyprawa nie byłaby tak wyjątkowa i sesja tak udana. Mówiąc szczerze byłam sceptycznie nastawiona i po cichu myślałam sobie, że w taką pogodę, to zdjęcia na pewno nie wyjdą dobre. Pan Kot był jednak zdeterminowany i gotowy do pracy. Przez ostatnie dni już strasznie narzekał, bo przecież ile może czekać? Głupio mi się zrobiło, bo faktycznie minął już jakiś czas odkąd z nami zamieszkał, a ciągłe nie miałam na niego czasu i pomysłu. Widocznie Pan Kot nie wpisywał się w letnie upały. Musiała przyjść jesień, zacząć padać deszcz… tak mgliste popołudnia, to z pewnością jego klimaty.

DSC02233

W tym tygodniu spotkało mnie miłe wyróżnienie od Polenki, w postaci nominacji do Liebster Blog Award 2015. Poniżej możecie znaleźć odpowiedzi na jej pytania, niektóre z nich okazały się nie lada wyzwaniem.

1. Co myślałaś o blogach zanim sama zaczęłaś blogować?

Oooj kiedy to było…. Był to dla mnie prawie nieznany temat. Wiedziałam, że takie coś istnieje, ale zupełnie nie obcowałam z tym światem. Ciesze się, że to się zmieniło.

 2. Skąd czerpiesz inspiracje?

Chyba najłatwiej powiedzieć, że ogólnie z życia. Niektóre pomysły wpadają do głowy w najmniej spodziewanej chwili i to jest właśnie fajne.

DSC02234

3. Jakie blogi lubisz najczęściej czytać?

Blogi o mieszanej tematyce. Takie, które zaskakują, poruszają czasami niewygodną tematykę i nie owiją w bawełnę.

4. Czy napisałaś post, który jest dla Ciebie ważny z różnych powodów?

Pochwal się jak na każdym blogu zdarzają się lepsze i gorsze posty. Najbardziej lubię te, przy których poszalałam od strony graficznej. Jednak posty, przy których natrudziłam się pisząc i otworzyłam się, zawsze przed publikacją wywołują najwięcej emocji – stres i niepewności konsekwencji danych słów. Jak na razie, na tym blogu, nie za dużo publikowałam, ale najwięcej odwagi kosztował mnie wpis – Blog i jego misja – WYZWANIE.

DSC02238
5. Jaka jest Twoja największa pasja? 

Moja pasja, to moje rękodzieło. Praca twórcza daje mi dużo satysfakcji, motywuje do działania i uczenia się. Działa na mnie wyciszająco i pozwala zupełnie inaczej patrzeć na świat.

6. Jaki film polecasz na jesienny wieczór?

Choć nie przepadam za tego typu filmach, to w tym roku stawiam na „The Martian”. W zeszły weekend obejrzałam film w kinie i zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie. Coś innego, nowego i do tego zabawny. Film chętnie obejrzę jeszcze raz, a mój D. pewnie będzie dumny z tej odpowiedzi.

DSC02262

7. W jakim mieście chciałabyś zamieszkać i dlaczego właśnie tam?
Ciężkie pytanie. Kilka miast już zaliczyłam i wiem, że każde ma plusy i minusy. Najchętniej zmiksowałabym kilka razem i wyszedłby koktajl idealny. Jedno jest pewne – na pewno miasto, a nie wieś.

8. Twój sposób na odpoczynek po ciężkim dniu…

W pierwszej kolejności odcinek jakiegoś serialu, dzięki któremu wyłączę całkowicie myślenie. Wystarczy mi nawet 20 minut takiego stanu. Ostatnio sprawdzają się „Friends„. Obojętnie jaka seria i odcinek, zawsze podziała na mnie dobrze. Następnie smaczna, ciepła kolacja w miłym towarzystwie, a do tego kieliszek wina. Relaksująca kąpiel i wspólne gnicie na kanapie. A na finał własne łóżko, poduszka i ciepła kołderka.

DSC02240

9. Wierzysz w cuda? A może go doświadczyłaś?

W cuda jako takie nie wierzę, ale w przeznaczenie tak.

10. Twój najlepszy okres w życiu to…

 Chyba właśnie trwa…

kot

11. Jakiej cechy charakteru najbardziej u siebie nie lubisz?

Niecierpliwość. Jak mam coś do zrobienia, to zawsze chcę tu i teraz. Zdecydowanie nie lubię czekać.

DSC02294

A teraz lista moich pytań:

1. Jak określiłabyś swojego bloga w trzech słowach?
2. Słodkie, słone, ostre, kwaśne, a może gorzkie?
3. Chciałabym nauczyć się…
4. Z jakim filmowym charakterem się utożsamiasz?
5. Mój wymarzony prezent to…
6. Tylko ja potrafię…
7. Który z Twoich wpisów nominowałabyś do nagrody POST ROKU 2015??
8. Gdy rano budzik dzwoni, to moja pierwsza myśl to…
9. Planuję podróż do…
10. Na co chciałabyś mieć więcej czasu?
11. Jesień to czas na…

A moje nominacje (oczywiście tylko dla chętnych) to:

http://muffincase.in
http://nieidealnaanna.com
http://im-yw.blogspot.com
http://happyalimak.blogspot.com
http://zakryteslowami.blogspot.com

A Pan Kot z dumą wyleguje się teraz na kominku. Pewnie spędzi tam czas do zimy, chyba że szybciej znajdzie się dla niego nowy domek. I żebym nie zapomniała, że kazał Was pozdrowić i życzyć dużo zdrówka. A co najważniejsze, bo to taki trochę ciekawski Pan Kot, nie może się doczekać waszych reakcji na jego zawodowe pozowanie.


Miłej niedzieli

podpisi

DSC02243

 

 

 

(Visited 182 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.