MISIE Dwa pokochasz je!

werka misie

Jakoś się tak ostatnio stało, że maskotki zaczęły powstawać przeważnie parami. Z miesiąc temu mieliście okazję poczytać i zobaczyć „WALENTYNKI – Kocie Love Story” a dziś kolejna premiera. Tym razem w rolach głównych inne zwierzątka, ale mam nadzieję, że równie interesujące.

MISIE CROCHET WERKA

Już nie raz historia pokazała, że misie to idealni przyjaciele dla każdego małego i dużego dziecka. Chyba każdy z nas kojarzy Puchatka, Uszatka czy Colargola. Wszystkie misie są wspaniałymi kompanami niezwykłych przygód, poznawania świata, a co więcej są najlepszymi przytulankami podczas zasypania. Niezwykłą ich cechą jest to, że potrafią odstraszać wszystkie złe sny i potwory.

CROCHET WERKA MISIE

Misie zainspirowały mnie do stworzenia następnego filmu. Kolejny raz możecie zobaczyć piękne, szwajcarskie krajobrazy, a także moje małe popisy malarskie i przede wszystkim szydełkowe. Ukradnę Wam 9 minut – ZAPRASZAM na SEANS!

 Przy okazji przypominam o trwającym  Kiermaszu Wiosenny. 

Możecie znaleźć tam misie, króliki i inna stwory… oczywiście mojego autorstwa :)

Pozdrawiam słonecznie

werka

P.S. U mnie ostatnio wirtualnie lekki przestój, ale w kwietniu wszystko wróci do normy. Liczę na wyrozumiałość i cierpliwość ;)

(Visited 136 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.