Króliczka Baletnica – wiosna idzie!

Zauważyłam, że już wszyscy wyczekujemy słonecznej i pachnącej wiosny. W mediach społecznościowych przeważają wpisy narzekające na szarość zimy, a także te proszące o zmianę aury jaka panuje za oknem. Mogę dumnie napisać, że ja doczekałam się wczoraj iście wiosennego dnia. Byłam na spacerze i zauważyłam, że już mnóstwo roślinek cebulowych zaczęło kwitnąć, place zabaw wypełniły się dziećmi, a w parku spacerowały same mamuśki z wózkami. Zastanawiałam się ile takich wspaniałych dni nas czeka? Możecie wyobrazić sobie moje rozczarowanie, gdy po obudzeniu się dzisiejszego ranka usłyszałam krople deszczu na parapecie, a w sypialni było ciemno i ponuro… Pada, non stop pada deszcze od rana. Dziś taki piątek, kiedy cały dzień trzeba mieć zapalone światło w domu, no chyba że ktoś po prostu zdecyduje się przespać ten dzień.

Jeśli na prawdę ciężko Wam już z tą zimą, to wpadnijcie na jeden z moich pierwszych wpisów. Wprawdzie są tam moje sposoby na przetrwanie jesieni, ale kto wie… może coś Was zainspiruje? A zdjęcia na pewno poprawią humor ;)

Króliczka Baletnica, którą widzicie na zdjęciach, to mój ostatni projekt. Wprawdzie powstały takie trzy, ale każda z nich ma indywidualny charakter. Jej ciałko wykonałam ze darmowego schematu od Tiny Mini Design. Za to sukienka i ozdoby, to już moje pomysły. Pojawiły się wstążeczki, kwiatuszki, koraliki, falbanki, a dzięki temu wydaje mi się, że efekt końcowy jest bardzo dziewczęcy, ale też nie przesadzony. Maskotka jest dość sporych rozmiarów, gdyż wraz z uszami ma ponad 40 cm!


ZAMÓWIENIA -wiosna/Wielkanoc

Wszystkich zainteresowanych chciałabym poinformować, że przyszedł najwyższy czas na składanie wielkanocnych zamówień.
Macie na to czas od 14 lutego do 12 marca, ale oczywiście im szybciej tym lepiej. Jak zwykle wszelkie kształty, rozmiary i kolory dozwolone – nie musi to być króliczka baletnica .

Jeśli brak Wam konkretnego pomysłu, to możecie zajrzeć do mojej galerii http://werkatuitam.com/galeria/

Ważne informacje:

– Czas na złożenie zamówienia – od 14.02. do 12.03.
– Zamówienia składamy – http://werkatuitam.com/ZAMOWIENIA/, https://www.facebook.com/werkatuitam/ lub pietruszkaghm@gmail.com
– Wysyła od 15 marca za pośrednictwem Paczkomatów InPost, Poczty Polskiej lub odbiór osobisty – okolice Trójmiasta

Bardzo mi przykro , ale tym roku nie dam rady zorganizować Wielkanocnego Jarmarku. Dla spóźnialskich dam znać, co jest dostępne od ręki, ale nie liczyłabym na wiele. 

Jeśli masz dodatkowe pytania, to z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość!


 Miłego i bardzo słonecznego weekendu!

(Visited 36 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.