Kocyk GRANNY SQUARE

Kocyk GRANNY SQUARE 1 (11)

Długo zabierałam się do tego projektu. Chciałam spróbować zrobić coś  nowego i większego, a do tego bardziej użytkowego niż maskotki. Udało się zgromadzić potrzebny materiał, ale oczywiście po drodze troszkę zabrakło. Po pokonaniu trudności i po wielogodzinnej pracy powstał mój pierwszy kocyk GRANNY SQUARE!

Kocyk GRANNY SQUARE

Kocyk GRANNY SQUARE 1 (7)

Jeśli chodzi o poziom trudności, to z pewnością taki kocyk nie jest skomplikowanym projektem. Wystarczy zapamiętać jak się robi pojedynczy kwadracik, a potem ten sam wzór powielać. I tu zaczynają się schody, bo jest to praca dla na prawdę wytrwałych osób. Nie wiem jak mają inni, ale mnie nudzi robienie w kółko tego samego. Z tego powodu w tym samym czasie powstały jeszcze inne rzeczy. Na dodatek po uzyskaniu odpowiedniej ilości elementów trzeba je jeszcze połączyć w jedną całość. I tu kolejny raz potrzebny jest dość spory zapas cierpliwości. Pocieszające jest to, że z każdym kolejnym kwadracikiem zaczynasz zauważać ogrom i rezultaty swojej pracy.

Kocyk GRANNY SQUARE

Kocyk GRANNY SQUARE 1 (9)

Ze względu na niesprzyjającą pogodę (i po części przez moje lenistwo;)) również sesja i publikacja na blogu rozciągnęły się w czasie. W końcu się zmobilizowałam, wyszłam z domu z potrzebnym sprzętem i ruszyłam w stronę lasu. Ilość przechodzących obok i patrzących się ludzi, nieźle mnie peszyła. Udało się jednak pokonać zawstydzenie, gdyż postanowiłam być twarda i robić swoje. Miały być wiejskosielskie klimaty, ale dość ciężko jest osiągnąć taki efekt w mieście. Mam nadzieję, że jest choć namiastka i mój kocyk GRANNY SQUARE prezentuje się odpowiednio.

Kocyk GRANNY SQUARE 1 (3)

Kocyk GRANNY SQUARE

Osobiście jestem bardzo dumna z końcowego efektu, a z resztą już wcześniej pisałam Wam o tym na moim fanpage. Nie zniechęcam się żmudnością i liczbą godzin, jaką spędziłam nad kocykiem. Mam nadzieję, że będzie dobrze służył obdarowanej osobie. Dowodem na to, że jednak mnie to trochę wciągnęło jest fakt, iż wczoraj rozpoczęłam kolejny. Tym razem sięgnęłam po brudny róż i szarość. Jeśli jesteście ciekawi kolejnych etapów pracy, to zapraszam do obserwacji również na Instagramie. Zdecydowanie w media społecznościowych staram się być bardziej na bieżąco.

Kocyk GRANNY SQUARE 1 (6)

Kocyk GRANNY SQUARE 1 (8)

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie

werka

 

(Visited 109 times, 1 visits today)

Werka Pietruszka

Uzależniona od szydełkowania kreatywna miłośniczka podróżowania.