Boże Narodzenie 2016 – ZAMÓWIENIA

boze-narodzenie-2016-napis

Zaczął się już listopad… Wszędzie do około zaczynają pojawiać się świąteczne elementy. To dobry czas, aby zaplanować świąteczną dekorację domu, a także zacząć gromadzić podarki dla najbliższych. Jeśli lubisz unikatowe i ręcznie robione rzeczy, to zachęcam Cię do skorzystania z mojej oferty.

W sytuacji, kiedy to nie masz sprecyzowanych wymagań i poszukasz inspiracji, to zapraszam do mojej Galerii, gdzie znajdują się wszystkie dotychczasowe prace.

Wszelkie zapytania i zamówienia możecie wysyłać za pomocą poniższego formularza. Wiem, że dla niektórych może być trudne sprecyzowanie wszystkich potrzebnych informacji, ale nie musicie się stresować. Po otrzymaniu wiadomości od Ciebie, ja sama dopytam o wszelkie potrzebne mi detale. Przed wypełnieniem formularza przeczytajcie wszystkie informacje zamieszczone na tej stronie.

*Pytając lub zamawiając odpowiednie produkty napisz czego oczekujesz:

boze-narodzenie-2016-maskotki

 

MASKOTKA – dla kogo, wielkość, rodzaj, płeć, kolory, ubranko, ozdoby, itp.

 

boze-narodzenie-2016-akcesoria

 

CZAPKA, OPASKA, SZALIK – dla kogo, kolorystyka, itp.

 

boze-narodzenie-2016-ozdoby-swiateczne

 

OZDOBY ŚWIĄTECZNE – rodzaj, kolorystyka, wielkość, w jakim styku (naturalne, sielskie, eleganckie, tradycyjne), itp.

 

boze-narodzenie-2016-inne

 

Jeśli masz inne oczekiwania niż wypisane trzy punkty powyżej, to spróbuj wziąć z nich przykład i opisać swoje zamówienie.

 

Jeśli ciekawią Was ceny poszczególnych przedmiotów, to nie krępujcie się napisać wiadomości z zapytaniem. Pamiętajcie, że każda rzecz jest inna i ze względu na unikatowy rodzaj każdego zamówienia jego wartość może się różnić.

Świąteczne zamówienia przyjmuję do 6 grudnia. Radzę jednak nie czekać do tej daty, gdyż po prostu ze względu na dużą ilość zamówień będę musiała odmówić. Przedmioty dostarczane będą od 12 grudnia.

Zamówienia dostarczane będą za pomocą Paczkomatów Inpost -> cennik lub za pośrednictwem Poczty Polskiej -> cennik. Istnieje również odbiór osobisty dla osób z okoli Trójmiasta.

Już dziś zapraszam Cię również na mój mały Jarmark Świąteczny, który rozpocznie się 8 grudnia i trwał będzie do samych Świąt.

Pozdrawiam Cię świątecznie

Podpis

(Visited 98 times, 1 visits today)