About Werka

 werka wełny

Kim jest Werka?

Kocham robić coś z niczego i wszystko ze wszystkiego. Posiadam tysiąc pomysłów na minutę i staram się choć część z nich zrealizować. Projektuję, rysuję, maluję, fotografuję, szyję i wiele, wiele więcej. Jako Architekt Krajobrazu, nie brakuje mi kreatywności, a wewnętrznie czuję ogromną potrzebę wyrażenia jej. Równocześnie moją ogromną pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc. Obecnie mieszkam w Szwajcarii i zachwycam się pięknem tego kraju.

Mój cel?

Moim celem jest włączenie w życie zawodowe osobistych pasji – natura, florystyka, rękodzieło, tak aby praca była przyjemnością i dawała mi jak najwięcej satysfakcji. Umiejętności oraz doświadczenia nabyte odrębnie, w każdej z trzech dziedzin,  przenikają się i wpływają na mój rozwój. Wierzę, że efektem takiego połączenia, będą niezwykłe realizacje oraz spełnianie oczekiwań odbiorców.

Nie brak mi cierpliwości do doskonalenia warsztatu. Lubię poszukiwać i próbować nowych rzeczy. Staram się, aby każda rzecz, wychodząca z pod moich rąk była oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Werka tu i tam BLOG?

Werka tu i tam, to moje miejsce w wirtualnym świecie. Blog ten pokazuje sporą część mojego życia, którą pragnę dzielić się z innymi. Równocześnie jest swojego rodzaju pamiętnikiem dla mnie. Jest miejscem, gdzie ja sama mogę wrócić po istotne notki i wspomnienia, a także mogą być one cennym źródłem informacji dla innych. To portfolio oraz upamiętnienie moich kreatywnych działań. Blog ten, nie działa według ściśle określonych zasad czy grafiku. Uzależniony jest od moich chęci, kreatywności i tego co los mi przyniesie…

werka tu i tam

Podsumowując jestem zwykłą dziewczyną – blogerką, która stara się kreatywnie i oryginalnie podchodzić do życia…

podpis

pietruszkaghm@gmail.com

ODZIELENIE1

(Visited 206 times, 1 visits today)