ZAMÓWIENIA

Jeśli spodobały Ci się moje maskotki, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – istnieje możliwość zamówienia w wybranym przez Ciebie kształcie, rodzaju, kolorystyce i wielkości… 

ODZIELENIE

Jeśli ciężko Ci podjąć decyzję lub brakuje wyobraźni, to nie przejmuj się tym wcale. Zawsze możesz wybrać z już gotowych prac, które czekają na Ciebie poniżej – – – > Dostępne maskotki – Werka tu i tam (zima 2017)

ODZIELENIE

Wykonuję również m.in. breloki, kocyki, girlandy, czapki, opaski, szaliki, elementy na sesje dziecięce… Jeśli masz pomysł na jeszcze coś innego to pisz śmiało, gdyż lubię nowe wyzwania!

Wszelkie pytania i zamówienia możesz skaładać za pomocą poniższego formularza, na moim Facebooku, bądź mailowo pietruszkaghm@gmail.com.

Na pewno interesują Cię ceny moich maskotek. I tu mogę Cię zmartwić, gdyż nie nie mam sztywnego cennika i nie mogę go tu umieścić. Nie jest to masowa produkcja, a do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie. Pamiętaj, że każda maskotka to inny materiał, wielkość, a także długość pracy. Napisz, zapytaj, nie bój się, gdyż a na pewno wspólnie coś uzgodnimy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (rodzaj, wielkość, kolorystyka, cechy szczególne)

Z niecierpliwością czekam na Twoją wiadomość

(Visited 336 times, 1 visits today)